Новини

03 вересня

Банош від «Зерновитої» з гуцульською бриндзою!

Банош від «Зерновитої» з гуцульською бриндзою!

3-4 вересня, серед мальовничих вершин і привітних людей, «Зерновита» презентувала свою продукцію в рамках одного з найсмачніших фестивалів Закарпаття «Гуцульська бриндзя-2016». Разом з організаторами та гостями фестивалю ми вивчали і творили смачні традиції і радо ділилися з гостями апетитними секретами і улюбленими рецептами.

Хмільне гірське повітря, запах диму з відкритого вогнища, гуцульські танці та співи і справжній кукурудзяний банош, приготований із «Зерновитою», створили незабутнє свято для гостей фестивалю. Наша команда радо розповіла всім охочим про переваги справжніх круп вищого ґатунку та  й для себе відкрила унікальне багатство закарпатської кухні. Чекаємо на нові смачні тури Україною і нагадуємо: «Зерновита» - незамінний здоровий інгредієнт ваших кулінарних шедеврів, рецепти

Новини

29 січня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам, просто не має на це часу або хоче зробити корисний подарунок батькам, друзям чи знайомим є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

18 серпня

ТМ Зерновита- партнер Chornohora Sky Marathon

Другий рік поспіль ТМ Зерновита партнер Chornogora Sky Marathon. В марафоні прийняло участь 460 учасників, всі вони мали нагоду скуштувати смачні макарони Органік Зерновита, а також отримали поживні та корисні подарунки від нашої торгової марки.