Новини і Акції

03 вересня

Банош від «Зерновитої» з гуцульською бриндзою!

Банош від «Зерновитої» з гуцульською бриндзою!

3-4 вересня, серед мальовничих вершин і привітних людей, «Зерновита» презентувала свою продукцію в рамках одного з найсмачніших фестивалів Закарпаття «Гуцульська бриндзя-2016». Разом з організаторами та гостями фестивалю ми вивчали і творили смачні традиції і радо ділилися з гостями апетитними секретами і улюбленими рецептами.

Хмільне гірське повітря, запах диму з відкритого вогнища, гуцульські танці та співи і справжній кукурудзяний банош, приготований із «Зерновитою», створили незабутнє свято для гостей фестивалю. Наша команда радо розповіла всім охочим про переваги справжніх круп вищого ґатунку та  й для себе відкрила унікальне багатство закарпатської кухні. Чекаємо на нові смачні тури Україною і нагадуємо: «Зерновита» - незамінний здоровий інгредієнт ваших кулінарних шедеврів, рецепти

Новини

17 липня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам або просто не має на це часу є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

15 червня

НОВИНКА! Хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею ТМ "Зерновита"!

Представляємо нові хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею!

23 квітня

Зерновита пригощала обідом учасників Львівсього напівмарафону 2017

У Львові 23 квітня пройшов Сьомий Львівський півмарафон. Наша компанія стала генеральним пратнером Львівського напівмарафону 2017. Також ми організували смачний обід для учасників змагань. Можемо впевненно сказати що свято спроту вдалося!

Акції

24 березня

Акція до Великодня!

Супер ціна на Борошно Зерновита!

28 лютого

Найкраща ціна на пшеничну крупу "Зерновита"

Поспішайте придбати товар тижня в мережі супермаркетів Арсен! Тільки з 28.02 по 06.03 крупа пшенична "Зерновита" за найкращою ціною 7.99 грн!

23 лютого

Обвал цін!

Краща ціна на рис пропарений ТМ Зерновита у "Космос" та "Таврія B"