Калькулятор індексу маси тіла

Для отримання розрахунку переміщуйте мишкою повзунок на лінії


Якщо індекс мати тіла (ІМТ) менше 18,5 – вага недостатня. Підвищується ризик виникнення таких розладів здоров’я, як аменорея у жінок (відсутність місячних), крихкість кісток, нестача поживних речовин для здорового функціонування усіх систем організму.

Якщо індекс маси тіла (ІМТ) становить 18,5 - 24,9 – вага у нормі. «Ідеальний» ІМТ для людей віком до 25 років - 22 - 23. Якщо ІМТ наближується до показника 25, почніть контролювати об’єм талії і пам’ятайте про про фізичну активність.

Якщо індекс маси тіла (ІМТ) становить 25.0-29,9 - то у Вас надлишкова вага, що є фактором високого ризику виникнення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, порушень статевої функції та інших захворювань. Намагайтеся зменшити вагу, почніть правильно харчуватися і займатися спортом.

Якщо індекс маси тіла (ІМТ) більше 30 - у вас велика надмірна вага (ожиріння). Вам треба худнути до більш низьких значень ІМТ, щоб здорово жити. Високий індекс маси тіла пов'язаний з підвищеним ризиком смертності від будь-яких причин, включаючи діабет, хвороби серцево-судинної системи, гіпертонію і артрит.


Зробіть три кроки до здорового життя!

1 Крок

Збалансоване харчування
та здорова їжа

Правильне харчування та здорова їжа

2 Крок

Фізичні вправи
та догляд за тілом

Фізичні вправи та догляд за тілом

3 Крок

Жити в гармонії зі собою,
ділитися насолодою з іншими.

Гарний настрій та посмішка

Почніть вже сьогодні!


Включайте продукти "Зерновита" у ваш раціон

Крупи, Пластівці, Хлібці допоможуть Вам бути завжди у формі.

spoon
Хлібці
bread
Крупи
buckwheat
Пластівці
flakes