Компанія

Виробничі потужності

Виробничі потужності

Крупозавод «Озерянка» виготовляє крупи: гречану, пшеничну, ячневу, перлову, рис круглозернистий та кутю на власних виробничих потужностях.

Чотири фасувальні лінії дозволяють запакувати до 50 тис. пачок протягом зміни (70-100 пачок/хв.). Склади підприємства зберігають до 700 т. готової продукції. Виробнича потужність крупозаводу «Озерянка»: переробка 45 тонн зерна за добу.

Злаки

Злаки
Закупівля
відбірного зерна

Виробництво крупи ТМ «Зерновита» орієнтоване на відбірні сорти зернових. Ми закуповуємо сировину лише у надійних постачальників, якість сировини яких перевірена довгими роками співпраці

Лабораторія

Лабораторія
Лабораторний контроль
якості зерна

Власна сертифікована лабораторія згідно державної системи сертифікації УкрСЕПРО здійснює контроль якості зерна на всіх етапах виробничого процесу: закупівля сировини, технологічна обробка зерна, фасування та зберігання готової продукції на складах.

Пакування крупи

Пакування крупи
Унікальна упаковка:
зручно зберігати,
відкривати-закривати
  • Для ТМ «Зерновита» розроблена сучасна, стійка ергономічна форма упаковки «брикет». Її приємно і зручно тримати в руці, легко закривати завдяки клейкому клапану.
  • Крупи гречана, перлова, пшоно, горох, всі види рису фасуються в упаковку з глянцевої двошарової плівки, яка надає упаковці міцності.
  • Крупи ячна, пшенична, кукурудзяна, манна та борошно фасуються у паперову ЕКО-упаковку, яка дозволяє продуктам довше зберігатися в умовах перепаду температури і вологості.

Сертифікована якість

  • Сучасна технологія виробництва дозволяє зберегти в крупі ТМ «Зерновита» максимум корисних речовин: природніх вітамінів, мінералів та амінокислот.
  • Крупи не містять ГМО, пестицидів, залишків агрохімікатів та інших шкідливих речовин, що підтверджено всіма необхідними гігієнічними висновками.
  • Дотримання технології виробництва підтверджено на упаковці знаком відповідності продукції нормам українського стандарту якості.