Новини

01 вересня

Хлібці Балканські ТМ «Зерновита» - вже у продажу!

Хлібці Балканські ТМ «Зерновита» - вже у продажу!

«Зерновита» представляє  Хлібці «Балканські» зі шматочками червоного болгарського перцю! Ще одна апетитна новинка для всіх гурманів і шанувальників здорового харчування. Хлібці «Балканські» - вже треті у нашій родині хлібців. Ми впевнені, що пікантне поєднання паприки і перцю  припаде вам до смаку, а корисні вітаміни та мікроелементи натуральних складників подарують наснагу, здоров’я та гарний настрій.
Для шанувальників Хлібців «Зерновита» анонсуємо, що незабаром з’являться  два нові смаки Хлібців, над рецептурою яких працюють наші технологи, ретельно підбераючи натуральні складники. Тож хрумтіть на здоров’я Хлібці «Балканські» та слідкуйте за апетитними прем’єрами від «Зерновита» на нашому сайті! 

Новини

29 січня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам, просто не має на це часу або хоче зробити корисний подарунок батькам, друзям чи знайомим є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

18 серпня

ТМ Зерновита- партнер Chornohora Sky Marathon

Другий рік поспіль ТМ Зерновита партнер Chornogora Sky Marathon. В марафоні прийняло участь 460 учасників, всі вони мали нагоду скуштувати смачні макарони Органік Зерновита, а також отримали поживні та корисні подарунки від нашої торгової марки.