Новини і Акції

01 вересня

Хлібці Балканські ТМ «Зерновита» - вже у продажу!

Хлібці Балканські ТМ «Зерновита» - вже у продажу!

«Зерновита» представляє  Хлібці «Балканські» зі шматочками червоного болгарського перцю! Ще одна апетитна новинка для всіх гурманів і шанувальників здорового харчування. Хлібці «Балканські» - вже треті у нашій родині хлібців. Ми впевнені, що пікантне поєднання паприки і перцю  припаде вам до смаку, а корисні вітаміни та мікроелементи натуральних складників подарують наснагу, здоров’я та гарний настрій.
Для шанувальників Хлібців «Зерновита» анонсуємо, що незабаром з’являться  два нові смаки Хлібців, над рецептурою яких працюють наші технологи, ретельно підбераючи натуральні складники. Тож хрумтіть на здоров’я Хлібці «Балканські» та слідкуйте за апетитними прем’єрами від «Зерновита» на нашому сайті! 

Новини

17 липня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам або просто не має на це часу є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

15 червня

НОВИНКА! Хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею ТМ "Зерновита"!

Представляємо нові хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею!

23 квітня

Зерновита пригощала обідом учасників Львівсього напівмарафону 2017

У Львові 23 квітня пройшов Сьомий Львівський півмарафон. Наша компанія стала генеральним пратнером Львівського напівмарафону 2017. Також ми організували смачний обід для учасників змагань. Можемо впевненно сказати що свято спроту вдалося!

Акції

24 березня

Акція до Великодня!

Супер ціна на Борошно Зерновита!

28 лютого

Найкраща ціна на пшеничну крупу "Зерновита"

Поспішайте придбати товар тижня в мережі супермаркетів Арсен! Тільки з 28.02 по 06.03 крупа пшенична "Зерновита" за найкращою ціною 7.99 грн!

23 лютого

Обвал цін!

Краща ціна на рис пропарений ТМ Зерновита у "Космос" та "Таврія B"