Новини

01 червня

З днем захисту дітей!

З днем захисту дітей!

З Днем захисту дітей!

Сьогодні, з дітками в м. Житомир, розгадували кросворд про безпеку, дізнавалися: в чому вона полягає? хто її створює для мешканців? що робити, щоб бути в безпеці? і що робити, коли опинився в небезпечній ситуації?
Також, з дітками активно спілкувалися, як захистити свій організм та зміцнити імунітет. Малювали продукти для здорового харчування, свій "ідеальний спортзал", кожен поділився, якими активностями обожнює займатися та обговорили які продукти є шкідливими для організму.
Цінуємо і радіємо, що маємо таке активне та свідоме підростаюче покоління! 
Здоров'я та щасливого дитинства всім діткам! 

Новини

27 липня

Закарпатцям на замітку: Чи важливий колір борошна?

Ну і слід розуміти, що білизна борошна досягається ефектом від перемелювання, при якому механічно руйнуються клітини борошна. Це як цукрова пудра, значно біліша від самого цукру.

22 липня

Хлібці Зерновита у VARUS

Зерновита у VARUS Зерновита у VARUS Раді повідомити, що відтепер хлібці Зерновита, можна придбати в мережі супермаркетів

29 червня

Наші юні дослідники

Школярі не лише активно всім цікавилися та задавали багато питань, а й деякі, виявили бажання в майбутньому працювати з нами. Радіємо, що вам так у нас сподобалося та, з радістю, чекаємо вас у нашу дружню команду Ми мали чудову можливість провести екскурсію для школярів. Дітлахи ознайомилися з процесами виготовлення макарон та круп ТМ"Зерновита", були допитливими та активними. Власні лабораторії, виробничі лінії, відділи фасування, склади, побачивши це все, дітлахи змогли познайомитися з процесом виготовлення продукції від А до Я