Новини і Акції

09 вересня

«Зерновита» запрошує на Свято хліба 2016 у Львові

«Зерновита» запрошує на Свято хліба 2016  у Львові

Свято хліба - одне з найсмачніших у Львові. Щороку в Шевченківському Гаю під відкритим небом воно збирає безліч виробників та шанувальників смачної випічки. «Зерновита» теж приєднується до святкування - запрошуємо вас 11 вересня 2016 р. до нашого стенду на центральній галявині, де відбуватиметься свято.

В рамках «Свята хліба 2016» ми покажемо і розкажемо вам про останні новинки від «Зерновитої», почастуємо хрумкими хлібцями, відповімо на всі запитання, поділимось секретами здорового харчування.  Разом з вами будемо святкувати у дружньому колі та відкривати для себе традиційні і сучасні смаки українського хліба! Приходьте - буде весело, духмяно і дуже смачно! До зустрічі на Святі хліба 2016!

Новини

17 липня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам або просто не має на це часу є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

15 червня

НОВИНКА! Хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею ТМ "Зерновита"!

Представляємо нові хлібці «Фруктові» з яблучним соком та корицею!

23 квітня

Зерновита пригощала обідом учасників Львівсього напівмарафону 2017

У Львові 23 квітня пройшов Сьомий Львівський півмарафон. Наша компанія стала генеральним пратнером Львівського напівмарафону 2017. Також ми організували смачний обід для учасників змагань. Можемо впевненно сказати що свято спроту вдалося!

Акції

24 березня

Акція до Великодня!

Супер ціна на Борошно Зерновита!

28 лютого

Найкраща ціна на пшеничну крупу "Зерновита"

Поспішайте придбати товар тижня в мережі супермаркетів Арсен! Тільки з 28.02 по 06.03 крупа пшенична "Зерновита" за найкращою ціною 7.99 грн!

23 лютого

Обвал цін!

Краща ціна на рис пропарений ТМ Зерновита у "Космос" та "Таврія B"