Новини

09 вересня

«Зерновита» запрошує на Свято хліба 2016 у Львові

«Зерновита» запрошує на Свято хліба 2016  у Львові

Свято хліба - одне з найсмачніших у Львові. Щороку в Шевченківському Гаю під відкритим небом воно збирає безліч виробників та шанувальників смачної випічки. «Зерновита» теж приєднується до святкування - запрошуємо вас 11 вересня 2016 р. до нашого стенду на центральній галявині, де відбуватиметься свято.

В рамках «Свята хліба 2016» ми покажемо і розкажемо вам про останні новинки від «Зерновитої», почастуємо хрумкими хлібцями, відповімо на всі запитання, поділимось секретами здорового харчування.  Разом з вами будемо святкувати у дружньому колі та відкривати для себе традиційні і сучасні смаки українського хліба! Приходьте - буде весело, духмяно і дуже смачно! До зустрічі на Святі хліба 2016!

Новини

29 січня

Купуйте продукцію ТМ Зерновита з доставкою до дому.

Для тих хто не любить ходити по магазинам, просто не має на це часу або хоче зробити корисний подарунок батькам, друзям чи знайомим є чудова можливість замовляти улюблені продукти ТМ Зерновита он-лайн з доставкою просто до дому!

18 серпня

ТМ Зерновита- партнер Chornohora Sky Marathon

Другий рік поспіль ТМ Зерновита партнер Chornogora Sky Marathon. В марафоні прийняло участь 460 учасників, всі вони мали нагоду скуштувати смачні макарони Органік Зерновита, а також отримали поживні та корисні подарунки від нашої торгової марки.